Nejtěžší je pro rodiče fakt, aby přiměly své děti k pohybu. V dnešní moderní době se není čemu divit, když pomalu každý školák, byť ten nejmenší, má v ruce mobil, v tašce tablet a nehne se od podobných přístrojů či od notebooku nebo počítače ani na krok. Když se hne, tak jenom k televizi a to je ještě horší.
Co je takhle vyhnat ven? Na čerstvý vzduch? Pokud máte rodinný dům, tak pro vás máme jeden tip na opravdu kvalitní pohyb pro vaše děti. Ale není to jenom o pohybu, ale také o skvělé zábavě, na kterou se vaše ratolesti mohou těšit, protože si to jistě budou užívat. Děti zkrátka milují dovádění!

Trampolína 305nabízí pevnou konstrukci, která je silná a stabilní.
Nabízíme tyto produkty různého druhu, vždy však se všemi bezpečnostními prvky.
V balení bývá ochranná síť, také schůdky tedy žebřík, krycí plachta, samozřejmostí jsou 4 U nohy, které drží celou konstrukci.
V některých baleních je naopak místo bezpečnostní sítě, kvalitní PE bezpečnostní síť, síťovina, která opravdu nic nepropustí. Jinde může být naopak ještě přidána kotvící sada 4 kusy.

– Tato kotvící sada znamená, že máte jistotu v nepříznivém počasí, aby se s vaší trampolínou nic nestalo. Je to sada s kolíky a textilními popruhy, která zajistí celkovou stabilitu při špatném počasí. Brání tak její poškození například při opravdu silném větru, aby se neroztrhla či jiným způsobem nepoškodila. Je tak připevněná k zemi a to opravdu pevně, takže se nemusíte bát, že by z ní cokoliv odletělo a nadělo vám to ještě více škody.
1) Naše kvalitní produkty jsou vždy certifikované přímo od výrobce a také jsou podrobeny různým testům. Jak zátěžovým tak i ostatním, aby se nedaly poškodit, nezhroutily se či aby se nestaly ještě další nebezpečné věci nebo snad úrazy. Děti nevypadnou, mohou pohodlně vlézt dovnitř, díky schůdkům, které musejí být také kvalitní a pevné. Velikosti 305 cm a 400 cm jsou nejvíce prodávané.