Pravidelná péče o pleť se rozhodně vyplatí, a to v každém věku. Rády pečujete o vaši pleť a dopřáváte ji vše potřebné k tomu, aby byla zdravá a krásná? Pokud rády zkoušíte něco nového, co se kosmetických produktů týče, pak rozhodně musíte vyzkoušet i inovaci ve světě pleťových masek, a sice látkovou pleťovou masku. Proč je také nevyzkoušet, třeba jim i vy podlehnete, protože jejich popularita neustále stoupá vzhůru. A jak vlastně taková látková pleťová maska funguje?
ruční odličování
Samozřejmostí je před použitím důkladně umýt a osušit pleť. Teprve potom je pleť obličeje připravená na aplikaci masky tak, aby se mohly vstřebat všechny účinné látky v ní obsažené. Látková pleťová maska je napuštěná účinnými látkami podle typu, jaký si zvolíte. Díky látce působí na pleť intenzivněji, než při použití běžných krémových pleťových masek.

Vybrat si tak můžete hydratační, čistící nebo anti-aging látkovou masku a dodat tak vaší pleti přesně takovou výživu, jakou momentálně potřebuje a jakou si žádá. Aplikace tohoto typu pleťové masky je tedy naprosto jednoduchá a také vám ušetří čas. Nezapomeňte ovšem na to, že doba působení pleťové masky by měla být maximálně 20 minut, jinak byste mohly docílit spíše opačného efektu. Vyplatí se investovat do kvalitnějších látkových pleťových masek, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlny a lépe tak přilnou k pokožce.
žena s akné
A jaká by měla následovat péče po sundání látkové masky? Pokud jste majitelkou spíše sušší pleti, pak po aplikaci masky rozhodně ještě použijte obvyklý hydratační krém. Dopřávejte si tento způsob rozmazlování v podobě inovativního způsobu aplikace pleťové masky alespoň 1x – 2x týdně. Relaxujte s použitím tohoto zkrášlovacího prostředku a rozmazlujte svoji pleť v pohodlí vašeho domova, když máte volnou chvilku.