Hledáte jedinečné místo, kde byste si mohli odpočinout od každodenního shonu? Potřebujete upustit páru a na chvíli vypnout? Rádi byste si zajeli do pěkného města s moderním ubytováním a wellnessem? Máme to pravé přesně pro vás. Krásná pohádková vinařská oblast s historickým nádechem tehdejší doby. Přijeďte do Mikulova na jižní Moravě. Určitě nebudete litovat. Zajistíme vám krásné ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu, který má vše potřebné, na co byste mysleli. Mikulov hotely jsou krásné a spoustu toho nabízí. Součástí hotelu je Pivovarská restaurace s letní terasou, kde vám rádi připravíme speciality na grilu.

grilování

Není na to si večer posedět na letní terásce a něco dobrého sníst. K dobrému jídlu a prostředí patří i skvělé víno nebo pivo. To vše zajistíme. Máme vlastní vinotéku i pivovar, takže můžete ochutnat naše speciality. Nabízíme ubytování ve třech typech pokojů. Standard, Deluxe a Rodinné pokoje. Na každém pokoji jsou k dispozici župany na pohodlný přechod do wellness centra. Na co se můžete vlastně těšit?

  • Střešní prosklený bazén se zábavnými prvky vhodné pro dovádění dětí. Nebo venkovní, střešní vířivé vany. Není na to, si odpočinout se skleničkou vína v horkých bublinkách a když k tomu bude příjemná společnost, bude to dokonalé.

  • Pro milovníky masáží a zábalů tu máme rozsáhlou nabídku od našich profesionálů. Nechte si promasírovat celé tělo. Prospěje to vaší mysli, uvolníte napjaté svalstvo a dojdete ke zklidnění a načerpání nové energie.

  • Pro zamilované páry máme zážitkové koupele v hydromasážních vanách. Zažijte romantiku a odpočinek v soukromí.

  • Pro ty co mají rádi sauny mohou navštívit náš saunový svět. Od parní až po suchou saunu.

  • Ve speciální nabídce máme programy proti boji s celulitidou. Nebojte se a začněte s tím něco dělat dokud to jde. Není to ostuda.

  • Pro ženy nabízíme kosmetickou péči o pleť a pedikúru. Pro ty kterým by to nestačilo může absolvovat minikurz denního líčení.

líčení

Neváhejte a odpočiňte si u nás. Jižní Morava vám dovolí odpočívat stylově.