Je všeobecně známé, že muži dospívají o něco pomaleji než ženy. Tato skutečnost se netýká jen puberty, kdy se tělo každého jedince začíná měnit a vyvíjet, ale i přemýšlení a vnímání faktu, že dospělý člověk se už musí nějak prezentovat. Často se setkáváme s infantilním chováním dospělých mužů a nejen, že to nevypadá hezky, ale odradí to i všechny ženy, o které by takový muž měl zájem.
muž v křesle

Mužům mladší partnerky nevadí, ženy starší muže však potřebují!

Každá žena dobře ví, ať už dle zkušenosti nebo prostého průzkumu, že smysluplný a hodnotný vztah má šanci na úspěch jen se zralým mužem. Většina žen si vybírá partnery i dle věku, protože muži mají tendenci dospívat až s odstupem času. Není ovšem pravidlo, že pokud je muži třicet let a výše, tak je z něho automaticky zodpovědný a zralý jedinec. Takového muže, který do stádia „mužnosti“ už dozrál žena hned pozná. A většinou s ním má i vztah, který je už o něčem jiném, než jen o výchově maminčina mazánka.

Když muž odloží hračky…

Muži se potřebují za všech okolností vybláznit v každém věku. V některých mezích je to přijatelné a někdy je to naopak už přes čáru. Co rozhodně každou ženu pobuřuje a nevypadá to ani sexy, ani mužně je přístroj jménem ovladač. A s ním spojená řada her, od kterých nemůžou muži odtrhnout oči:
–       herní konzole, PC hry, playstation
–       auta na ovládání, drony, letadla
–       nebo jen „nevinné“ hry v telefonu
To je jen málo věcí, které mužům do ruky v určitém věku už rozhodně nepatří. Pokud muž takové hračky ochotně opustí a rozhodne se vést život, ve kterém bude jeho koníčkem něco tvořivějšího – je to znak toho, že dospívá.
muž s dronem

Aktivita formou pohybu

Není nad to, když o sebe muž dbá a věnuje se nějaké záslužné činnosti jakou je třeba sportovní aktivita. Nemusí to být nic vrcholově zdatného, bohatě postačí, když bude sport vyplňovat jeho život do takové míry, aby nejen vypadal, ale i cítil se naprosto skvěle. A takový muž je pro ženy jako magnet!