Jakmile si pořídíme první automobil, tak jsme z něj nadšení. Někteří z nás jej berou jenom jako pracovní potřebu, jiní si pořídí úplně zbrusu nový typ, který stál miliony, takže je jasné, že si ho hýčkají a mají ho schované pěkně v garáži. Jenomže ne každý může mít u domu garáž nebo ji už má v rámci objektu postavenou a proto se někteří z nás mohou rozhodnout pro garážové stání Pergoly-trutnov.

To má hned několik výhod. Nejenom, že je automobil pod ním hezky v bezpečí, chráněný například před nepříjemnými kroupami, ale zamezíte i poškození laku z deště. Dalším nepříjemným faktorem je vypálená palubní deska nebo i lak vozidla kvůli sluníčku. To v létě svítí abnormálně a ničí všechno, co mu v tomto případě přijde do cesty a mnohdy ostrými paprsky svítí i na sedačky, které vypaluje, palubní desku a samozřejmě také lak.

staré auto

Přístřešek může být samozřejmě různě velký. Většinou lidé preferují druh ze dřeva, protože je stabilní, pevný a dřevo jako přírodní materiál krásně harmonizuje s domy či jinými objekty. Ať už máte novostavbu, starší domek nebo malou chaloupku, vždy se k takovým druhům bude hodit typ ze dřeva, který se velice snadně snoubí právě s dalšími druhy materiálů.

Různé varianty velikosti zajistí, že pod přístřešek můžete dát jedno nebo třeba také klidně dvě auta.

V zimě už žádné odhrnování sněhu. Jistě to znáte, napadne trochu sněhu a už musíme každý den ráno metličkou obcházet automobil, abychom vůbec mohli na cestu vyjet. A pak přijdou první mrazíky, musíme každý den škrábat, ale i tomu se dá trochu zamezit, když budete mít auto schované.

řízení vozidla

Žádné nepříjemné počasí vás nepřekvapí, ani mráz, ani déšť a dokonce ani kroupy. Už žádné nepříjemné odmetání sněhu každé ráno před tím, než vyjedete do práce.

O podobný přístřešek se navíc nemusíte vůbec starat. Stačí si vybrat místo, kam jej dáte, postavíte a máte vystaráno, pak už se jenom můžete těšit z jeho praktického využití. Zaručeně splní jak svůj účel designu, tak i plnohodnotně důležitý úkol a to je ochránit automobil před nepříznivým počasím.