Hodně lidí říká, že láska na dálku nemůže fungovat. Ale proč si to myslí? Pravděpodobně vám řeknou něco ve smyslu toho, že se sami zamilovali do někoho, kdo žije na druhém konci světa, že to fungovalo jenom chvilku a po chvilce si začali připadat dokonce více sami než před samotným vztahem. Chtěli tohle trápení ukončit, a proto raději ukončili celý vztah.

manzelstvi_svatba_slunce

Ale přemýšleli jste někdy nad tím, jaký je důvod proto, že to nevyšlo? Většina lidí asi když se nad tím zamyslí, řekne, že jim vadí vzdálenost, že jsou od sebe příliš daleko. Jasně, že Vám tady nebudu říkat, že jste měli počítat s tím, že se do toho člověka zamilujete ještě předtím, než se to stalo. To opravdu ne, protože láska se nedá naplánovat. Prostě přijde ani nevíte, jak rychle, kde se to vlastně vzalo, ale cítíte se nepopsatelně skvěle, jako by Vám rostly křídla, užíváte si tento pocit a přejete si, aby něco tak krásného nikdy neskončilo.

Je to opravdu úžasný pocit, který myslím zažil každý, alespoň jednou a pokud ne, jsem si jistá, že ho jednou zažije, protože láska si najde každého z nás. Věřte nebo ne, láska přijde zrovna ve chvíli, kdy to budete nejméně čekat, přestanete svou lásku hledat. ¨

laska_pisek_romantika

Opravdu si nemyslím, že vzdálenost mezi lidmi je problém. No a co, že máte partnera na druhém konci světa?! To není problém. Víte, někteří lidé nemusí řešit otázku vzdálenosti. Mají svého partnera blízko, možná s ním dokonce bydlí, ale i přesto jsou si navzájem vzdálení, takže věřte nebo ne, otázka vzdálenosti opravdu není překážkou pro fungující vztah. Možná dokonce o to je vztah kouzelnější, vzácnější.

Základem jakéhokoliv vztahu je komunikace a vzájemná důvěra bez komunikace a vzájemné důvěry nemůže fungovat žádný vztah. Musíte si vzájemně s partnerem důvěřovat a komunikovat spolu úplně o všem, i když to není někdy úplně příjemné, ale pamatujte si, že každý problém má své řešení. Jenom někdy to řešení nevidíme hned, chvilku trvá, než ho objevíme.

Ještě jedna malá rada na závěr. Neposlouchejte lidi, kteří Vám říkají, že to nevyjde. Neznamená, že když to nevyšlo jim, že Vám to také nevyjde. Prostě si to užívejte. Láska je nádherná, mocná čarodějka !  Pokud máte být spolu , tak spolu budete, bez ohledu na to , jak daleko od sebe momentálně jste!