Každý, kdo pracuje v kanceláři, tak si jako první věc po příchodu do práce udělá kávu a zapne počítač. Jestliže nejste zastánci kávy, tak si určitě uděláte čaj na zahřátí. V takovém případě potřebujete pouze jednu věc a tou je hrníček. Pokud víte, že zaměstnanci hrníčky využívají každý den, tak je překvapte dárkem, který je potěší. Reklamní hrnky jsou nyní velice oblíbené, a pokud k nim uděláte vtipný a výstižný popisek, má hrníček úplně jinou úroveň.

reklamní hrnky

Firma, která dělá reklamní hrníčky, Vám nabídne hned několik hrníčků, které si můžete objednat. Mezi jejich hrníčky patří hrníčky keramické, skleněné, či sportovní. U každého hrníčku si můžete vybrat z mnoha barev a samozřejmě si můžete zvolit popisek na hrníček. Ten může být dle Vašeho návrhu, nebo můžete nechat návrh na firmě. Grafický návrh Vám však udělají zcela zdarma, tudíž se nemusíte bát, že by to bylo za příplatek.

reklamní hrnky

Na internetových stránkách této společnosti se můžete podívat na spoustu zajímavých věcí o firmě samotné a také se můžete podívat na všechny druhy potisků. Těch firma dělá velké množství a bude jen na Vás, jaký druh si zvolíte. Samozřejmě se můžete podívat i na další výrobky, které firma prodává a které by se Vám mohli hodit. Nikdy totiž nevíte, kdy budete potřebovat deštník, flash disk, či nákupní tašku. Pokud se už do objednávky pustíte, tak si jí udělejte za více než 1500 Kč. Pokud totiž přesáhnete tuto částku, tak budete mít poštovné zdarma. Firma také zaručuje rychlé dodání a bezkonkurenční ceny na trhu. Navíc jsou jejich potisky kvalitní a nesmyjí se Vám hned po prvním umývání hrnečku.

Pokud tedy hledáte vhodný dárek na nevšední příležitost, tak se podívejte na jejich stránky. Určitě zde najdete to pravé, co hledáte a možná si i koupíte něco pro sebe a vlastní použití. Proto neváhejte a udělejte si objednávku již nyný.