Správného rybáře potěší v podstatě jakýkoli úlovek. To ale nemění nic na tom, že každý má své určité preference. Někdo si více užívá lov kaprů, jiný se zase těší na 16. června, kdy začíná sezona lovu dravců. Pokud jste milovníky štik, candátů a jiných dravců, jste zde správně. Chceme Vám totiž představit značku Savage Gear, která se zaměřuje především právě na lov dravců. Respektive vybavení určené pro lov těchto krasavců.

dravec

Savage Gear MLsport nabízí opravdu mnoho důležitých produktů, které musí být součástí výbavy každého rybáře, který se zaměřuje na lov dravců. Začít můžeme u velmi kvalitních prutů. Ať už hledáte sadu pro začátečníka, pořádný prut na sumce, nebo praktický vláčecí prut, na MLSport si od značky Savage Gear zajisté vyberete. K prutům samozřejmě nabízí kvalitní a spolehlivé navijáky. Samozřejmostí je také rybářská bižuterie a potřebné předměty jako kleště, nebo podběráky.

Pokud jste příznivci umělé nástrahy, tak budete ve svém živlu. Nabídka je totiž obrovská. Různé velikosti, barvy, materiály, tvary a také samozřejmě s různým počtem háčků. Je prakticky nemožné, aby jste nenašli to, co hledáte.

Nástraha

Savage Gear nemyslí jen na Vaše rybářské vybavení, ale také na Vaše pohodlí a zdraví. V nabídce je velké množství oblečení, které Vám zajistí pohodlí a teplo během celé sezóny. Pěkné mikiny s kapucí, na zip, nebo takzvané klokanky, které se přetahují přes hlavu. Vše samozřejmě v několika barvách tak, aby si vybral každý. Nabízíme také kvalitní a teplé bundy a kalhot i v jejich termo variantách, které oceníte především při chladných podzimních dnech. Můžete si také vybrat čepice zimní, čepice s kšiltem, sluneční brýle, batohy, nebo třeba boty.

prut a třpytka

Ať už hledáte vybavení pro sebe, nebo dárek pro rybáře, určitě si vyberete. Savage Gear Vám zaručí nejen velký výběr, ale také lety a rybáři prověřenou kvalitu.