Přejete si mít krásně bydlení ale nemůžete nebo nechcete do toho investovat příliš peněz? I s miminem financí můžete bydlet stylově a prakticky. 

Jak si zařídit dokonalé a stylové bydlení velmi levně? Stačí být kreativní a vědět, kam jít! 

Asi každý z nás chce bydlet hezky, velmi moderně a stylově a přitom levně. Víte, že se to dá docela dobře zařídit? Opravdu nemusíte utrácet horentní sumy za vybavení, přitom si můžete zařídit velmi pěkné bydlení a to doslova za pár korun. Stačí mít jen nápad, chuť a trošku šikovné ruce. Zkuste proměnit své bydlení v to dokonalé bydlení, i kterém jste vždycky snili. Stačí opravdu málo a můžete začít bydlet úplně jinak. 

starý nábytek

Nebojte se nákupů z druhé ruky

Myslíte si, že vybavení domácnosti musí být nutně nové? No tak to ani omylem, určitě nemusíte nakupovat jen v moderních domech s nábytkem, abyste byli spokojení. Můžete se vydat prozkoumat bleší trhy, bazary nebo si pořiďte nábytek od lidí z druhé ruky. Pokud nejste spokojeni s tím, jak takový nábytek vypadá, vylepšete si ho. Skoro nic vás to nebude stát. Ideálně takhle můžete pořídit stůl nebo židle, ty pak stačí trošku obrousit znovu natřít a máte to hotovo. A nezapomeňte, že v moderním a stylovém interiéru nemusí být všechno na chlup stejné. Takže klidně pořiďte i křeslo, které se úplně nehodí k vaší sedačce, můžete mít i každou jinou židli u stolu v jídelně, je jedno jaký mají židle tvar nebo barvu. Vyhrajte si s tím a uvidíte, že efekt bude velký. 

postel z palet

Hodí se všechno

Některé věci člověk vyhazuje, ukládá do sklepa a to jen proto, že si myslí, že jsou už k ničemu. Ale to tak vůbec nemusí být. Stačí, když budete kreativní. Nově natřená a nalakovaná dřevěná bedýnka či truhla, poslouží jako krásný konferenční stolek a ze starých palet si zase s minimem práce můžete udělat stylový gauč nebo klidně i postel. Mimochodem postel ze dřevěných palet je velmi oblíbená a tuto variantu volí stále více lidí. Stačí mít jen palety a najít si trošku času na obroušení a přetření. 

Co můžete, udělejte si sami. Opravdu můžete využít spoustu věcí, právě ty někdy lidé i vyhazují, protože se jim už nehodí. Proto si projděte i klidně sběrné dvory. Můžete najít skutečné skvosty. Bydlení budete mít netradiční, moderní a neokoukané.