V našich řadách lze stále ještě najít dost těch, kdo brojí proti erotice. Navzdory tomu, že už se tomuto tématu můžeme věnovat a také věnujeme i na veřejnosti už po více než třicet let, zatímco toto už dávno není tabu, jak tomu bylo za minulého režimu, někteří z našinců si na to zkrátka ještě nezvykli. A dost možná už si ani nikdy v životě nezvyknou na to, že zkrátka i erotika k lidskému životu patří, a to přímo neodmyslitelně. Protože ruku na srdce – dokážete si představit, že bychom pozbyli svých pudů, jež nám dala příroda do vínku? Byl by to hodně smutný život, že? Pokud by tedy vůbec život existoval, protože bez takové vzájemné přitažlivosti by reálně hrozilo vymření.

nahá postava

Erotika je prostě něco docela normálního. A podobně bychom měli brát i erotické masáže. Protože upřímně řečeno nenalezneme rozumný důvod, kterým bychom opodstatnili zavrženíhodnost takových doteků a služby, jež v těchto spočívá.

Zde přece nejde o nic zvráceného, není to ani nic, co by představovalo zdravotní nebo jiná rizika. Je to prostě poněkud ‚okořeněná‘ klasická fyzioterapeutická masáž, kterou u nás jak známo neopovrhuje snad vůbec nikdo. A že je takováto masáž provozována nahou masérkou nebo na přání zákazníka masérkou oblečenou do spodního prádla? Že se zákazník může s touto osprchovat, že se tato soustředí od samého počátku především na masáž klientových intimních partií? No a co? Oč jsou právě tato místa horší, než dejme tomu záda či končetiny, jež si necháváme masírovat odedávna a jež nikomu nepřipadají nějak nepatřičné, co se podobných doteků týká?

nahý anděl

Erotická masáž je prostě služba jako každá jiná. Není na ní nic, co by bylo příčinou odpírání si této. Když dělá někomu dobře, ať si ji v klidu užije, a když už mu tuto nenabídne jeho partnerka doma, ať vsadí na profesionály. Dotyčný si přijde na své a ostatním do toho vůbec nic není. Ti ať si utrácejí, chtějí-li, za služby jiné. Jež jsou milé jim a také jim do toho nikdo nemluví.