Havárie v domácnostech jsou na denním pořádku každého správného instalatéra. Mnoho z nich se tak téměř nezastaví, někteří dokonce nabízí nonstop provoz a havarijní služby. Havárie vodovodního potrubí, prasklá hadice u pračky nebo kapající vodovodní kohoutek dokážou v leckterou domácnost pořádně potrápit. Ještě ke všemu pokud se havárie stane zrovna ve chvíli, kdy nikdo není doma. V lepším případě vytopíme pouze svůj byt, v tom horším i partaje pod námi.

domocní instalace

Tohle se přeci vám nikdy stát nemůže, přesvědčujete sami sebe každý den. Jenže někdy stačí opravdu jen nepatrná závada, prasklá hadička u pračky nebo záchodové nádobky a pohroma je rázem na světě. V tu chvíli je nejlepší zavolat zkušeného instalatéra, který si s takovou nepatrnou závadou dokáže velmi rychle poradit. Ovšem zkoušeli jste v poslední době sehnat nějakého dobrého řemeslníka? A nemusí to být pouze instalatér, podobně pochodíte i v případě zedníka, pokrývače nebo malíře? Zkrátka řemeslníků je v posledních letech enormní nedostatek a na jejich služby se mnohdy čeká i několik týdnů ba dokonce měsíců.

vodovodní baterie

U řemesel zkrátka poptávka několikanásobně převažuje nad nabídkou. Tato skutečnost ovšem neplatí jen v posledních letech, tíživý nedostatek řemeslníků trápil mnohé i za jiných režimů. Není se čemu divit, v posledních letech se přibližně 13% všech pracujících živí řemesly a to skutečně není mnoho. Chcete služby instalatéra co nejdříve, tak pro vás bude platit jednoduchá rovnice. Více peněz=rychlejší služby. Ano, řemeslníci dnes mají práce tolik, že si skutečně mohou vybírat a sáhnout po těch nejlukrativnějších zakázkách. V takovém případě možná budete čekat na vyměnění kapajícího kohoutku v koupelně i několik týdnů. Na internetu existuje řada stránek nabízející právě podobné služby a rozhodně se vyplatí na ně čas od času zavítat.