Zajímáte se o hypotéku? Snažíte se najít nejvýhodnější podmínky? Byli jste v bankách a tam vás dokonce odmítli? Nechtějí vám poskytnout půjčku? V tom případě můžete zvolit americkou hypotéku VIP.
Jako u každé jiné hypotéky, i zde se ručí nemovitostí. Do zástavy můžete dát byt, dům, pozemek či jakoukoliv další nemovitost, kterou vlastníte.
Běžně poskytujeme úvěr s tolerancí záznamu a nízkých příjmů s úrokovou sazbou od 6,9%. V tomto případě můžete mít záznam v registru a nemusíte dokládat své příjmy https://nebankovnihypoteky.net/americka-hypoteka-vip/.

počítač

Naše firma má však i eso v rukávu a tím je výjimečně nízká úroková sazba. Tento finanční produkt je totožný, takže se u něj také ručí nemovitostí, ovšem má daleko lepší a výhodnější podmínky. Najdete jej pod názvem VIP. Jedná se o americkou hypotéku s úrokovou sazbou již od 4% p.a. V tomto případě je také možná fixace úrokové sazby. To znamená, že se po celou dobu splácení nebude úroková sazba měnit.

  1. Splácet ji můžete až 30 let, dle svého věku.
  2. Žadatel by měl mít v pořádku registr. Jediná podmínka. Ten vám můžeme do několika dnů prověřit a pak už nic nebude bránit tomu, abyste získali tyto výhodné podmínky.
  3. Navíc je zde tolerance malého záznamu, například za opožděnou platbu. V případě takto malé nejasnosti bychom mohli udělat výjimku a tento výhodný typ úvěru mohli poskytnout. Nemusí vadit ani dluhy na sociálním nebo zdravotním pojištění nebo exekuce z nebankovního sektoru.

rozpočty

Vše se dá vyřešit spolužadatelem

Víte, že na tyto podmínky nemůžete dosáhnout a přesto byste chtěli tyto výhody? V tom případě můžete vše vyřešit spolužadatelem. Musí být zletilý, což je jediná podmínka a samozřejmě mít čistý registr dlužníků. Může to být jakákoliv osoba. Někdo z rodinných příslušníků, manželka, manžel, rodiče, dospělé děti, člen rodiny, ale také kamarád, kolega, spolupracovník, zkrátka a dobře kdokoliv.

  • V případě, že nemáte nikoho nebo je nechcete zainteresovávat do případu, můžeme pro vás sjednat standardní úvěr s úrokovou sazbou od 6,9%. Jakmile budete mít čistý registr, vymazání záznamu může trvat nejméně tři měsíce a nejdéle 4 roky, můžeme vám úvěr refinancovat a díky tomu získáte úrokovou sazbu od 4% p.a.