Názory na to, jestli je potřeba dítěti s jeho prvními krůčky pomoci nebo nikoliv se liší a každý rodič má právo projevit na toto téma svůj názor. Uškodit však vašemu dítěti nijak nemůže, protože se jedná o hračku, která pouze nabízí možnost opory a nenutí ho k tomu, aby se naučilo chodit stůj co stůj.
Dalo by se tedy říct, že v první řadě jsou chodítka prvkem, který je určený k zábavě a rovněž splňují i nauční formu, kdy můžou pomoci už těm nejmenším dětem s oporou při jejich počáteční chůzi.
děti a knížky

Dřevěná verze pro stabilitu a bezpečí

Jestli nemáte žádné výhrady vůči jeho koupi, rozhodně byste se měli rozhlédnout po nabídce těch dřevěných. Jsou totiž podstatně stabilnější, jelikož je dřevo pevný a kvalitní materiál. V internetové nabídce dětských dřevěných hraček si můžete vybrat ze dvou variant.
✔ Obě z nich jsou hravé, v krásném designu plném barev a nabídnou dítěti mnoho aktivit.
V jeho přední části a po stranách se nachází řada různých her, které si vaše dítě oblíbí a díky pevnému madlu, kterého se může držet, bude v bezpečí i při jeho krůčcích, ve kterých si není ještě dostatečně jisté.
Je rovněž dobré zmínit, že je tato hračka bezpečná, protože se s ní vaše dítě nepřevrátí na zem. Disponuje pevnou dřevěnou plochou a odolá i silnějšímu tlaku na ní.
batole na schodech

Všechno, co dítě může tahat je zábavné

Dítě milují nejen všechna vozítka, která jsou na trhu, ale i kočárky pro panenky nebo tahací hračky, které můžou vzít kamkoliv s sebou. Přesouvat předměty na kolečkách je totiž legrace a žádné dítě tomuto druhu aktivity neodolá. Uspokojte tedy jeho potřeby a pořiďte mu do pokojíčku hračkou, se kterou může chodit nebo ji táhnout přesně tam, kam si to přeje.
S kvalitním chodítkem si vaše dítě nemůže nijak ublížit a ani uškodit z hlediska jeho vývoje.A přesvědčit se o tom můžete tak, že se odhodláte k tomu – zakoupit si ho.