Náramkové hodinky – náramkové hodinky se staly v poslední době spíše vzácností, je to způsobeno rozvojem mobilní komunikace. Mobil má dnes prakticky každá dospělá osoba a jednou z prvních věcí, kterých se na displeji všímáme, je přesný čas. Znovu se však vrací do módy trend nosit na ruce pásek s ukazatelem času, a nemusí to být zrovna „smart clock“ propojené s vaším telefonem. Zřejmě nám ta ozdoba na ruce začala scházet, hodinky jsou totiž nejen praktické a funkční, nýbrž zároveň i módním doplňkem.

náramkové hodinky muže

Doplňky do auta – ještě před třiceti lety byl počet automobilů v Česku takový, že na jednu rodinu připadal přibližně v průměru jeden vůz. Dnes se toto číslo vyšplhalo až téměř na trojnásobek. Není tedy nic přehnaného, jestliže mají svůj vůz oba partneři. Většina mužů pak považuje své vlastní auto nikoli za součást rodinného majetku, ale jako kus sebe sama. O to více pak potěší vhodná drobnost, např. nové autorádio, přehrávač, repro soustava, vnitřní LED diodové osvětlení, nové poklice, auto kosmetika apod.

Tričko, mikina, košile – oblečení je ideálním dárkem pro jakoukoli příležitost a potěší snad každého, je-li vybíráno od srdce. Partnerky mají v tomto směru výhodu, žena totiž dobře odhadne velikost a vkus, zatímco muži při výběru oděvů pro své milované protějšky spoléhají často na radu prodavaček.
muž u řeky

Kniha – starší lidé a manželské páry, co spolu prožily již řadu let, toho moc nepotřebují a žijí velice skromně. Nejčastěji tráví volný čas v domácím prostředí a jistě je potěší dobrá kniha, ať už román, anebo třeba cestopisy, detektivka, nebo nějaké tematické hobby.

Zájezd – majetní lidé s dobrodružnou duší rádi cestují a raději investují do prožitků, než aby hromadili hmotné statky. Zájezdy ve formě poukazů zasunuté v obálce spolu s malou drobností pod vánočním stromkem nebo při příležitosti narozenin či výročí seznámení mohou být tuzemské i zahraniční, laděné v duchu společných zájmů. Pokud se partneři shodnou na společném pobytu u moře nebo na horách, bývá to mnohem poutavější zdroj zážitků, než nový mobilní telefon.