Únikové hry, také známé jako escape games, escape nebo únikové místnosti, jsou hitem posledních sezón.

tým

Pocity a dojmy z celé akce bývají rozpolcené. Někdo o tom mluví ještě týdny, jiný si popovídá s kamarády o netradičním zážitku a ostatní si nechává pro sebe uvnitř duše. Emoce jsou často skrývané, ale zde je můžete dát najevo. Soustředění, myšlení, hledání nápověd, které vás zavedou ke klíči, abyste se dostali dále a nakonec abyste mohli vyjít ven. To vše můžete zažít a prožít to na vlastní kůži.
Obdarujete své blízké. Dárkové poukazy jsou vhodné pro dcery, syny, bratry, nebo kohokoliv, komu chcete udělat radost a obdarovat jej něčím výjimečným.
Náš objekt se nachází v Kolíně. Celá akce trvá asi 90 minut. Máte vymezený čas na to, abyste se dostali ven z tohoto domu.

Vyzkoušet můžete různé typy:
Každá hra má svůj vlastní příběh.

  1. Samara
  2. Dvojitý agent

Zábava s prožitkem

Duchaplné, vstřícné jednání, komunikace v týmu, logické přemýšlení, to všechno vám může pomoci. Jsme týmový hráč? To se za chvíli uvidí. Pustíme vás dovnitř. Celý tým může mít od dvou do pěti členů. Jakmile budete uvnitř, máte pouze omezený čas na to, abyste se dostali ven. Co vás tam čeká? Hledání nápověd, ty většinou vedou k ukrytému kódu, který otevře zámek nebo ke klíči. Nápovědy, logické hádanky, selský rozum, to všechno vám pomůže, abyste se dostali přes úskalí a postupovali dále.

konzole

Těšit se můžete na zábavu i adrenalin

  • Pocity z počítačových her na vlastní kůži. Milovali jste zamlada adventury? V tom případě vám to bude sedět. Konečně si můžete vyzkoušet zažít na vlastní kůži opravdu jedinečný zážitek. Adrenalin, zábava, akce to vše se snoubí. Na chvíli úplně zapomenete na běžný svět, na všední starosti a problémy a necháte se vtáhnout do děje. Musíte logicky přemýšlet a hledat skryté nápovědy. Uvidíme, jak si poradíte. Dostanete se ven v časovém limitu? To záleží jenom na vás.