Každé ráno a každý večer, namíří naše první a poslední kroky do koupelny. Základem tohoto prostoru, bývá hygiena a s ní spojené každodenní koupání. To nelze vyvrátit. Když je to, ale činnost, kterou děláme denně, neměli by jsme věnovat větší pozornost tomu, čím se vlastně sprchujeme? Co je v kurzu pro tělo, tou nejlepší volbou? A dáte ji přednost taky?
domácí mýdla

SPRCHOVÉ GELY

Nejjasnější volba, nejsnadnější řešení.Po sprchovém gelu sáhli už nejednou všichni, ale vybíráte si z nich správné volby? Nebo se díváte jenom po lahvičkách a po vůních? Základem všech kritérií, musí být volba sprchového gelu, který je něčím hodnotný pro naše tělo a pokožku. Zajímá vás Ph? Má nějaké hydratační schopnosti? Nevysušuje? Nebo se ani nestihne vstřebat a jenom vám sklouzne po těle? Musíte myslet na všechno, obzvláště v této době, kdy si je opravdu, z čeho vybírat!
sprchový gel a kartáček

MÝDLO

Používané od nepaměti, používané na všechno.Nebylo to mýdlo, co bylo prvním „sprchovým gelem“ vůbec? Zřejmě odpovídáte ano. Voní, čistí a není škodlivé pro vaši pokožku. Mýdlo je přece stvořené k umývání rukou, takže vašemu tělu rozhodně jeho používání ve sprše, nijak neublíží. Existuje řada dětských mýdel, které svým složením nabízí pocit naprosté hebkosti a hydratace. Už když zohledníte fakt, že výrobky pro děti, podléhají nejpřísnějším kritériím, proč by jste je nechtěli taky? No řekněte!
sprchování

SPRCHOVÉ PĚNY

Spíš, než o nějaký zázrak, se jedná jenom o momentální novinku.Sprchové pěny, jsou něco jako sprchové gely, voní, pění, ale jestli vám dodají potřebnou dávku čistoty a vaši pokožce hydrataci a péči, je už velkým otazníkem. Jsou však lákavé a dnes už velmi prodávané, protože je to něco jiného, co bylo doposud možné používat ve sprše. Pokud chcete jít s dobou a mít ji doma taky, přečtěte si alespoň předem, čím jsou tak výjimečné a vábné. Třeba zjistíte, že navonět se citrusy, můžete i za pomoci svého parfému.
Ať už si vyberete z jakékoliv skupiny čistících produktů pro vaší pokožku, doufáme, že ji tím spíše neublížíte, ale i nějak prospějete.