Nákup vozu

Ve firmách je tento vůz k vidění velmi často, protože se nám skutečně postará o to, abychom zvládali přepravovat vše potřebné. Je to vhodné řešení, když osobní automobil nestačí, ale na druhou stranu kamionová doprava je příliš, takže by byla zbytečně drahá, s čímž se třeba cena výrobku zvyšuje, protože pokud dopravu platíme my, tak ji musíme promítnout do ceny. U začátečníků s podnikáním se musí počítat, že nemají tolik financí, a proto je východiskem dodávka z druhé ruky, ale dávejte si pozor, jakou za sebou má minulost a jak na tom je po technické stránce.

VW dodávka

Přeci jen vůz za sebou může mít statisíce kilometrů, kdy dost času jezdil přetěžovaný, aby firma vydělala více a nějaký pravidelný servis úplně poctivě řešený nebyl, protože jsou to určité výdaje. Proto je lepší si připlatit za dobrý technický stav, abychom se vyhnuli potížím, které můžou stát dost peněz. Některé modely nemají problém při dobrém servisu najet slušnou porci kilometrů.

Někdy postačí půjčení

Nákup něco stojí a dále musíme počítat s tím, že se musíme o určité věci starat, takže je to starost navíc. Proto když budete chtít třeba využívat dodávku pá dní v roce, tak se nákup ani nevyplatí. V dnešní době totiž fungují půjčovny, které nám zapůjčí servisovanou dodávku, takže ji můžeme využívat, jak budeme potřebovat. Ford Transit Autopujcovna-milan.cz má výhodu, v tom, že se vyráběl hned v několika verzích, a proto si můžeme zapůjčit dodávku, které má celkem 9 míst, takže není problém vyrazit i s přáteli či zaměstnanci, kam potřebujeme.

žlutá dodávka

Většinou se jedná o rozložení s třemi řadami sedaček, přičemž vzadu zůstane ještě určitý prostor, kam můžeme dát třeba zavazadla či nářadí. Výhoda je také v tom, že moderní motory mají dostatečný výkon a zároveň nízkou spotřebu. Nechybí ani dobré jízdní vlastnosti, akorát si oproti osobnímu vozu musíme zvyknout na větší rozměry a třeba boční vítr, protože ten s prázdnou dodávkou u umí v zatáčce dost zamávat.