Jednou přijde doba, kdy si tuto větu položíte a zjistíte, že už nejste nejmladší a nejpohlednější muž v okolí, který si může život pouze užívat a být stále svobodný. V takovém okamžiku tak nějak dospějete a vaše priority se začnou ubírat do nové sféry vašeho života, která bude mít určitý význam a zanechá od vás vzkaz, jakým bude rodina.

romantika při sněžení

S věkem přichází i uvědomění

To, že jste muž, který miloval ženy, jejich přítomnost a neskutečnou svobodu v tom, že jich mohl střídat jednu za druhou a užívat si pohodového života je něco, co vám nikdo nemůže vzít. Ovšem život vás tímto volnomyšlenkářským stylem bytí obral o pocit, mít v něm nějaké zázemí a stabilitu, která by vám dávala všechen smysl na světě.

Sami musíte uznat, že se vám už s přibývajícím věkem stýská po někom, kdo by vedle vás usínal, ráno se probouzel, čekal vás po příchodu domů s otevřenou náručí a dal vám potomka, ve kterém byste se den co den viděli.

Nezáleží na tom, kolik je vám let, pokud cítíte, že vám v životě schází potřeba, jakou je rodina a možnost usadit se, měli byste udělat všechno proto, abyste se k ní dopracovali a zaplnili to prázdné místo, které v sobě máte.
tetování na prstech

Hledejte životní partnerku, ne milenku

Pokud nemáte problém s tím, najít si ženu, která by se vám líbila a s kterou byste se cítili dobře, o to těžší pro vás bude výběr životní partnerky. K ní totiž potřebujete jisté požadavky, abyste se předem vyhnuli tomu, že šlápnete takzvaně vedle. Nestačí pouze to, aby byla fantastická v posteli a dělala všechno tak, jak si přejete. Životní partnerka by měla být sice zkušená žena, ale i dostatečně zralá a sebevědomá k tomu, aby odhadla to, jestli se pro ni vůbec hodíte.

Jestli pozná, že jste bohém, který si život se ženami jenom užívá, pravděpodobně od vás dá ruce pryč. Musíte tedy váš styl života změnit a rovněž i vaše postoje k němu a priority, které máte stanovené. Protože najít partnerku, která by byla vaší životní výhrou je poněkud náročnější, než si myslíte.